agencja pracy Kołobrzeg

Agencja Pracy Maszewo tel: 533 024 116

Prasówki

Turystycznie Kołobrzeg jest jednym spośród najbardziej obleganych miast w Polsce, szczególnie w terminie wakacyjnym, dlatego zapotrzebowanie na drugich typów jest stale spore. Jesteśmy prężnie się rozwijającą organizacją pracy tymczasowej, gwarantującą szybką oraz estetyczną uwaga w odnalezieniu lojalnego pracownika. Niezależnie od branży Twojej pracy, znajdziemy dla Ciebie osoby łatwe do pracy.

Agencja Pracy Człopa tel: 533 024 116

Nasi partnerzy
Współpracujemy na co dzień z wieloma przedsiębiorstwami, którzy dzięki naszej pociesze zatrudniają wykwalifikowanych specjalistów. Wysoka klasę swoich żyć sprawia, że odbiorcy chętnie do nas wracają.

Zobacz również Punkt Ksero Kołobrzeg

Szukasz pracownika?
Jeśli zależy Ciż na szybkim dojściu do postaci z całej Europy, które poszukują zajęcia w Twojej branży, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Współpracujemy z tysiącami poszukujących pracy ludzi – są oni w nowym wieku, mają nowe kwalifikacje, poszukują różnego typu zatrudnienia, lecz stosuje ich pewne: wszyscy są niezwykle profesjonalni i zaangażowani w swoje życia.

Pomożemy Ci nawiązać zgodę z zatrudnionymi w tryb o wiele większy, niż konkurencja. Stosujemy innowacyjne technologii, dzięki którym dobór typów jest o wiele korzystniejszy i efektywniejszy, i zadowolenie zarówno pracodawcy, jak i pracownika – większe.

Na platformie przedstawionej przez Ciebie oferty dobierzemy zainteresowanych pracowników według ich CV, doświadczenia zawodowego oraz umiejętności. Przez wszystek czas to Ty masz opiekę nad tym, kogo zatrudnisz, i kogo odrzucisz. Celem naszej praktyki jest wyłącznie dobór grupy, która potencjalnie najbardziej wykonywać będzie Twoje oczekiwania – w każdym czasie możemy zmodyfikować zasady prowadzenia rekrutacji.
Agencja Pracy Człopa tel: 533 024 116

Oferujemy pozyskanie personelu także na krótszy, jak oraz na większy godzina – możliwe jest jeszcze nawiązanie stałej współpracy. Proponujemy gości z całej Europy, lecz kojarzymy się przede każdych na osobach płynących z Ukrainy, Białorusi, czy nowego kraju dawnego SSR. Dla nich definiuje to milowy ruch w ciągu funkcje i szersze możliwości, i dla Ciebie – mniejsze koszty powiązane z utrzymaniem pracownika.

Współpracując z nami nie musisz jeszcze ruszać się zbędnymi formalnościami – załatwimy za Ciebie wszelkie urzędowe sprawy. Przed przystąpieniem współpracującego z nami pracownika do Twojej ekipy w sumy wprowadzimy jego pobyt, uzyskamy danie na pozycję, a jeszcze miejsce zamieszkania. Pokryjemy także wszelkie koszty powiązane z dojazdem do lekturze, ubezpieczeniem czy przeprowadzeniem okresowych badań lekarskich.

Jakich konkretnie pracowników oferujemy? Zatrudniamy specjalistów w kilkudziesięciu innych rzeczach, lecz wśród naszych użytkowników najogromniejszą renomą cieszą się osoby specjalizujące się w takich branżach, jak:

ochrona zdrowia – współpracują z nami doskonale wyszkoleni specjaliści i pielęgniarki, a dodatkowo ratownicy medyczni oraz salowe. Dzięki naszemu wykształceniu oraz poczuciu gotowi są oni do przyjęcia pracy od zaraz w dowolnym szpitalu na terenie Polski. Przedstawiają oni wszelkie niezbędne atesty również są doskonale przeszkoleni w istotach użytkowania najnowocześniejszego sprzętu medycznego.
Kierowcy – współpracujemy z wieloma kierowcami, tak autobusów jak i ciągników czy TIRów, a dodatkowo operatorami koparek, walców także tym całych maszyn drogowych. Oprócz niezbędnego doświadczenia mają oni również czystą kartotekę, jeżeli szuka o każde poważne wykroczenia drogowe. Ich zatrudnienie jest to nie tylko gwarancją satysfakcji, tylko i bezpieczeństwa.
Pracownicy produkcji – oferujemy możliwość zatrudnienia pracowników także do lekkich prac produkcyjnych, jak i certyfikowanych operatorów różnego sprzętu. Ich wiedz przydadzą się także w sklepie przetwórstwa produktów spożywczych, jak i nowego sposobu odlewniach, zakładach kamieniarskich również własnych formach produkcyjnych. Wszyscy nasi ludzie są w sumy ról oraz cali, dlatego współpraca spośród nimi będzie jasną przyjemnością.
Elektrycy i Hydraulicy – współpracujące z nami osoby zajmują wszelkie prawa i wiedzę pozwalającą na błyskawiczną i pewną naprawę instalacji sanitarnej czy elektrycznej. Doskonale znajdą się także na zadaniach w specjalnych pogotowiach specjalistycznych, jak zaś w własnych firmach poruszających się naprawą instalacji określonego rodzaju.
Ochrona świadomości i planowania – oferujemy doskonale wiedzących swój fach pracowników, którzy bezpiecznie przeprowadzą konwojowanie czy zainteresują się zabezpieczeniem imprez masowych. Nasi goście znają wszelkie niezbędne techniki samoobrony, dlatego i doskonale sprawdzą się w pozycji prywatnych ochroniarzy także mienia ruchomego, obiektu, jak a kobiety.
Zachęcamy do kontaktu.

Agencja Pracy Człopa tel: 533 024 116

Zobacz również Agencja Pracy Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments